www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Про призначення допомоги особам, які доглядають за хворими дітьми
Версія для друку Написати листа
Про призначення допомоги особам, які доглядають за хворими дітьми  Управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації повідомляє, що 01.01.2019 року вступає в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законів України, щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми», яким передбачено запровадження окремого виду допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими на тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет 1 типу (інсулінозалежний), гострі та хронічні захворювання нирок 1V ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлена інвалідність.
  Відповідно до п.2 змін,що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України (затверджено постановою КМУ від 07.11.2018р. за №929) допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається з дня звернення за її призначенням до органу соціального захисту населення.
  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 05656 9 42 06, а також в «Приймальні громадян» управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою м. Апостолове, вул. Визволення, буд 36.


  Адміністрація управління
  соціального захисту населення
  Апостолівської райдержадміністрації
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор