www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови Апостолівської райдержадміністрації "Про затвердженя Регламенту ЦНАП"
Версія для друку Написати листа
ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту розпорядження голови
Апостолівської районної державної адміністрації
“Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Апостолівської районної державної адміністрації”

Апостолівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Апостолі районної державної адміністрації” та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Проект регуляторного акта підготовлено для затвердження чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування ЦНАП як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.
Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та “Про адміністративні послуги”, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03. 2004 № 308 (із змінами).

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:
Апостолівська районна державна адміністрація, вул. Набережна 18, м. Апостолове, Дніпропетровська область, 53802;

e-mail: apostolove_ap@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Апостолівської районної державної адміністрації з 24.09.2018.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 20 вересня 2018 року по 20 жовтня 2018 року) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до17.00, п’ятниця: з 08.00 до 15.45, крім вихідних) за адресою: вул. Набережна, 18,
м. Апостолове, Дніпропетровська область, 1 поверх, каб. №14
(тел. (056-56) 9-42-71).

Виконуючий обов’язки голови
райдержадміністрації В.І. ДЕНИСЮКПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації “ Про втрату чинності розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2014 року № 477-р-14”Апостолівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації “ Про втрату чинності розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2014 року № 477-р-14” з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства України. Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України “ Про місцеві державні адміністрації і” та “Про адміністративні послуги”, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами).

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції: Апостолівська районна державна адміністрація, вул. Набережна 18, м. Апостолове, Дніпропетровська область, 53802;

e-mail: apostolove_ap@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Апостолівської районної державної адміністрації з 24.09.2018.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 20 вересня 2018 року по 20 жовтня 2018 року) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси. З повним текстом проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до17.00, п’ятниця: з 08.00 до 15.45, крім вихідних) за адресою: вул. Набережна, 18, м. Апостолове, Дніпропетровська область, 1 поверх, каб. №14 (тел. (056-56) 9-42-71).

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації В.І. ДЕНИСЮК
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор