www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації “Про втрату чинності розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2014 року № 477-р-14”
Версія для друку Написати листа
ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта –
проекту розпорядження голови
Апостолівської районної державної адміністрації
“Про втрату чинності розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2014 року № 477-р-14

Апостолівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації “Про втрату чинності розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2014 року № 477-р-14” та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Проект регуляторного акта підготовлено з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України у сфері надання адміністративних послуг документів, регламентуючих роботу центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.
Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та “Про адміністративні послуги”, згідно з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03. 2004 № 308 (із змінами).

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:
Апостолівська районна державна адміністрація, вул. Набережна 18, м. Апостолове, Дніпропетровська область, 53802;

e-mail: apostolove_ap@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту регуляторного акта – проекту розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Апостолівської районної державної адміністрації з 24.09.2018.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 20 вересня 2018 року по 20 жовтня 2018 року) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проекту розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до17.00, п’ятниця: з 08.00 до 15.45, крім вихідних) за адресою: вул. Набережна, 18,
м. Апостолове, Дніпропетровська область, 1 поверх, каб. №14
(тел. (056-56) 9-42-71).

Голова
райдержадміністрації О.В. ХАРЧЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор