Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


З метою попередження порушень при здійсненні закупівель, забезпечення підтримки на належному рівні знань, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України запрошує Ваших членів тендерних комітетів на курси навчання/підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері публічних закупівель.

    Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України протягом п’ятнадцяти років проводиться навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель за програмою курсу з підготовки спеціалістів з цього питання: «Навчання спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель» та програмою курсу з підвищення кваліфікації спеціалістів у цій сфері: «Навчання спеціалістів з питань участі у публічних закупівлях».
    Лекції та практичні заняття проводяться провідними спеціалістами з питань державних закупівель департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, Східного офісу Державної аудиторської служби України, головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області та іншими спеціалістами.
    Слухачі курсів забезпечуються нормативними та методичними матеріалами з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Після закінчення навчання вони отримують документи про проходження курсів державного зразка.
    Інформацію щодо умов проходження курсів та вартості навчання розміщено на сайті інституту: www.dridu.dp.ua.