www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Вишивана моя Україна
Версія для друку Написати листа
Вишивана моя Україна

    У серпні 2016 року Україна відзначала 25-ту річницю своєї незалежності. Готувалися до знаменної події і казначейські працівники. У Казначействі було затверджено план святкування, що передбачав низку офіційних та творчих заходів національно-патріотичного спрямування, до участі в яких долучились казначеї з усієї країни.

    Початок усім заходам поклала всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна». Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Символічно, що перший орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби України в м. Торецьку (колишній Дзержинськ) Донецької області, де з робочим візитом перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз. Далі до акції поступово приєднувалися Сумська, Чернігівська, Полтавська, Дніпровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградська, Черкаська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Волинська, Рівненська, Житомирська і Київська області. А закінчилась всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» в серці України – Києві 19 жовтня цього року.

    Далі карта-вишиванка вирушила почергово в усі територіальні органи Казначейства України, після чого знайде своє місце в центральному апараті Державної казначейської служби України, як ще один символ згуртованості та патріотизму казначейської спільноти.

    Разом з картою надається книга «Літопис «Вишивана моя Україна» для внесення побажань та привітань всім колегам. Для заповнення книги кожному колективу Казначейства відведена одна сторінка.

    Останній тиждень карта-вишиванка подорожувала Дніпропетровщиною. І ось сьогодні, 8 грудня 2016 року, вона завітала і до нашого міста. В приміщенні управління Державної казначейської служби України в Апостолівському районі серед працівників та гостей управління відбулися заходи щодо ознайомлення з картою. Апостолівчани з цікавістю роздивлялись різноманітні візерунки та зробили на згадку декілька фото з картою-вишиванкою.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор