www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Нові робочі місця в Апостолівському районі
Версія для друку Написати листа
Нові робочі місця в Апостолівському районі

12 червня 2020 року в Апостолівському районі введено в експлуатацію перший на Дніпропетровській області сучасний аграрний комплекс «НІБУЛОН» для розвитку внутрішніх водних перевезень річкою Дніпро, який став промисловою окрасою нашого регіону.


Перше аграрне підприємство на Дніпропетровщині «НІБУЛОН» будувалось у надскладний для України та усього світу час – пандемія коронавірусу. У період економічного спаду для будівництва терміналу вдалося зібрати професійну будівельну команду з майже 1500 спеціалістів з різних областей країни і з дотриманням усіх заходів безпеки, працюючи вдень та вночі, будівництво відбулось.


На офіційну церемонію відкриття перезавантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт прибули почесні гості:
Криклій Владислав Артурович – Міністр Інфраструктури України,
Кісєль Юрій Григорович – народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури,
Шпенов Дмитро Юрійович - народний депутат України,
Бондаренко Олексанр Вікторович – голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації,
Олійник Святосла Васильович – голова Дніпропетровської обласної ради.Почесних гостей зустрічали: Вадатурський Олексій Опанасович – генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Патоєв Сергій Васильович – голова Апостолівської районної державної адміністрації, Скрипник Анна Валеріївна – перший заступник голови Апостолівської районної державної адміністрації, Мудрий Віктор Олексійович – голова Апостолівської районної ради, Савченко Андрій Володимирович – голова Зеленодольської об’єднаної територіальної громади, Устименко Володимир Дмитрович – староста Мар’янської сільської ради.Поява нового перевантажувального термінала на Дніпропетровщині стала новим досягненням аграрного сектора України та дасть поштовх нарощенню аграрного потенціалу регіону. Усі сільгоспвиробники, які скористаються послугами ТОВ СП «НІБУЛОН», отримають надійного й професійного партнера, який допоможе у такі непрості часи вигідно та зручно реалізувати вирощене збіжжя, суттєво зменшивши витрати на його транспортування до портових міст України. Філія «Зеленодольська» стане справжньою окрасою дніпровських берегів, с. Мар’янське та всього регіону.Під час робочого візиту голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко та почесні гості району відвідали ТОВ «Солар Парк Мар’янське», де їх гостинно зустрів Гордеєв Юрій Анатолійович – директор енергозберігаючого об’єкта.


«Солар Парк Мар’янське» розташовано за межами населено пункту на території Зеленодольської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області, встановленою потужністю 19,9 МВт.
Планова генерація 22718 Мвт/год на рік.


Встановлене електрообладнання для перетворення сонячного випромінювання та видачі в енергосистему виробленої електроенергії не потребує енергоресурсів, тому немає технологічних відходів. На свої потреби та обслуговуючий персонал в незначному об’ємі використовується електроенергія, що не впливає на навколишнє середовище, ґрунти та атмосферне повітря.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор