Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


На державному шосе Н-11 Дніпро-Кривий Ріг тривають ремонтні роботи. Насамперед підрядники оновлюють найбільш проблемні ділянки траси. Від села Лісопитомник до межі Кривого Рогу пройшли вирівнюючим шаром, далі – верхній. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка ремонтуємо в області як дороги комунальної власності, так автомагістралі національного значення. На Дніпропетровщині у 2017-му оновили майже 70 км провідних шляхів у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. Не збавляємо обертів і цьогоріч. Наразі роботи продовжуються на трасі Н-11 Дніпро-Кривий Ріг», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Капремонт траси Дніпро-Кривий Ріг – з початку травня. Наразі підрядники пройшли від села Лісопитомник до межі Кривого Рогу вирівнюючим шаром, далі – верхній і розмітка. Також ремонтують з’їзди, узбіччя та «кармани».

Як змінюється траса, бачить велосипедист Сергій Злидар, який майже щодня їздить із села Новопілля до Кривого Рогу.

«Добре, що взялися за ремонт криворізької траси. Частенько нею і просто проїжджаю, і тренуюся. Раніше проблемно було: як не яма, так вибоїна. Зараз на тих ділянках, де оновили покриття, котити – одне задоволення», – розказав хлопець.

Покриття, яке укладають на шлях, виготовляють на асфальтобетонному заводі. Він працює неподалік від криворізької траси – у селищі Девладове.

Автомагістраль, яка сполучає Дніпро і Кривий Ріг, збудували у 60-х роках минулого століття. З того часу на ній здебільшого латали ями. Капремонт такого масштабу – вперше.

За ремонт криворізької траси взялися у 2017-му – оновили 24,5 км дороги. У 2018 році – другий етап.

Які ще національні траси ремонтують на Дніпропетровщині цьогоріч – тут.


Від села Лісопитомник...


...до межі Кривого Рогу...


Триває ремонт...


... криворізької траси.


Уклали вирівнюючий шар....


...далі - верхній.


«Добре, що взялися за ремонт криворізької траси. Частенько нею і просто проїжджаю, і тренуюся. Раніше проблемно було: як не яма, так вибоїна. Зараз на тих ділянках, де оновили покриття, котити – одне задоволення», – розказав Сергій Злидар.


Ремонтують найбільш проблемні ділянки.


Робота кипить.


Ремонтують з'їзди...


...узбіччя...


..."кармани"...


За ремонт криворізької траси взялися у 2017-му.


... оновили 24,5 км дороги.


У 2018 році – другий етап.


Торік на Дніпропетровщині оновили майже 70 км доріг державного значення.