www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
Версія для друку Написати листа

Шановні Апостолівчани!

Сердечно вітаю вас із Днем Соборності України!

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які і сьогодні не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.
Сьогодні нам, як ніколи, важливо не лише належно оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, але й врахувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам’ять, не допустити проявів сепаратизму та розколу України.
Адже утверджувати право на справжню незалежність і гідне життя зможе лише той народ, який дружною родиною несхитно йтиме шляхом творення, долаючи труднощі та негаразди, які, на жаль, ще мають місце в соціально-економічному та суспільно-політичному житті нашої держави.

Щиро зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

Голова Апостолівської
райдержадміністрації О.В.ХАРЧЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор