www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
В райдержадміністрації відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа
29 січня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Апостолівського району. Головув на засіданні Ради голова райдержадміністрації Харченко О.В.

  Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації наголосив на перевагах децентралізації, розвитку інфраструктури міст та сіл району, перспективах розвитку району.
  На засіданні розглядались досягнення району, а саме втілення інфраструктурних проектів протягом останніх чотирьох років, а також перспектива розвитку Апостолівського району на 2019-2021 роки.
  З розглянутих питань перед членами Ради виступила Овчарова Світлана Володимирівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, секретар Ради регіонального розвитку Апостолівського району.
  Було детально розглянуто і обговорено кожний напрямок Плану перспективного розвитку Апостолівського району на 2019-2021 роки.
  В обговоренні взяли участь голови об’єднаних територіальних громад, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ.
  Після обговорення (з пропозиціями до Плану) було затверджено План перспективного розвитку Апостолівського району на 2019-2021 роки.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор