Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Одна із найстаріших у Марганці шкіл – №7 набуває сучасного вигляду. Замість сірих холодних стін – світла утеплена будівля. На місті пустиря поруч – сучасний шкільний стадіон. Такий подарунок для дітлахів готує Дніпропетровська облдержадміністрація. Це перша реконструкція закладу за його понад 70-річну історію, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо новий освітній простір для маленьких мешканців області. Одночасно реконструюємо понад 30 шкіл. Сучасний вигляд ззовні й всередині матиме і марганецька школа №7. Це перша масштабна реконструкція закладу. Учні отримають і великий стадіон із професійним футбольним полем та спортивними майданчиками. Його зведемо на місті пустиря», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Марганецькій школі №7 – понад 70-т. Заклад має дві будівлі, з’єднані переходом. «Новішу» звели майже півстоліття тому. Проблеми накопичувалися десятиліттями. Продірявилася покрівля, розсипалися вікна. Сумну картину доповнював сірий застарілий фасад. Головне – у школі було холодно. Не допомагала навіть сучасна пілетна котельня. Учні згадують, що через застарілу систему опалення тепло не доходило до деяких класів.

Капітальний ремонт закладу розпочали наприкінці червня. Зараз підрядники демонтують стару покрівлю і вже роблять нові перекриття. Одночасно утеплюють фасад.

«Вперше маємо такий великий капремонт. Дуже раді, адже заклад давно потребував осучаснення. Вдячні за цю реконструкцію голові Дніпропетровської облдержадміністрації, – сказала директор закладу Оксана Кузуб. – Чекаємо тепер на нову школу із нетерпінням».

У розпалі – демонтаж приміщення всередині. Ремонтники міняють електропроводку – стара не витримувала сучасного навантаження.

Згодом замінять усі комунікації. В оновлені класи завезуть сучасне навчальне обладнання і меблі. А ще – облаштують ресурсну кімнату і медіатеку для особливих дітей. Таких учнів зараз троє.

«Дуже сподіваюся, що матимемо гарну школу. Уявляю, якою яскравою і привабливою вона буде, наче у казці», – розповіла учениця Олена Манілова.

«Низький уклін всім за таку колосальну роботу, – поділилася мати учня Юлія Тарасу. – Я щаслива, що моя дитина навчатиметься в оновленій гарній школі».

Після реконструкції школярі нарешті матимуть власний стадіон. Його зведуть на місці пустиря – поруч із будівлею закладу. Зараз уроки фізкультури у теплий час проходять на міському стадіоні – учням із учителем доводиться діставатися туди маршруткою.

На новому стадіоні облаштують футбольне поле, майданчик для баскетболу та волейболу. Зроблять бігові доріжки, столи для настільного тенісу. Все – із професійним штучним покриттям. Установлять і глядацькі трибуни.

«Планую займатися спортом. Подобається волейбол. Тож радий, що в нас буде власний стадіон», – сказав учень Сергій Попов.

Осучаснять територію закладу. Буде тротуарна плитка та новий асфальт. Зроблять і огорожу.


Марганецьку школу №7 реконструюють вперше в історії


Підрядники демонтують стару покрівлю..


...і вже роблять нові перекриття


Тривають фасадні роботи


Фасад буде утеплений


Після капремонту будівля набуде сучасного вигляду


«Вперше маємо такий великий капремонт. Вдячні за цю реконструкцію голові Дніпропетровської облдержадміністрації», – Оксана Кузуб


У розпалі – й роботи всередині


Там вже замінюють електропроводку


«Дуже сподіваюся, що матимемо гарну школу», – Олена Манілова


Замість пустиря поруч зі школою..


..з’явиться сучасний стадіон –..


..із футбольним полем, спортмайданчиком, біговими доріжками, столами для настільного тенісу


«Планую займатися спортом. Тож радий, що в нас буде власний стадіон», – Сергій Попов


Осучаснять і територію закладу