Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Облдержадміністрація шукає креативні ідеї. Триває відбір заявок на участь в конкурсі стартапів «BEST INVEST». Нині вже є перші 40 заявок, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Битву стартапів проводимо в області вже вдруге. Шукаємо креативні ідеї, а під них – інвесторів. Якщо давно мрієте реалізувати соціально корисний проект, та не знаєте, де взяти гроші, тоді «BEST INVEST» – ваш реальний шанс, – сказав Валентин Резніченко. – Заявки приймаємо до 1 жовтня. Нині є перші 40 ідей».

Із 40 поданих заявок повністю готові 16. Решта потребують доопрацювання, зазначив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації Олександр Коломійцев.

«Динаміка подачі заявок чудова. Добре й те, що багато ідей спрямовані не на інтереси окремих категорій населення, а на користь для країни в цілому. Та більшість проектів потребують доопрацювання. Ми допомагаємо. Наше завдання – навчити мислити учасників не тільки як винахідників, але й як бізнесменів», – додав Олександр Коломійцев.

Серед авторів на сьогодні переважають чоловіки. Їхні ідеї орієнтовані, переважно, на технології та інженерію. Заявки дівчат – з гуманітарної та IT галузей.

Серед цікавинок – швидкісна агротехніка, мобільний додаток для юристів, бронежилети нового покоління.

Прийом заявок до 1 жовтня. Остаточні результати конкурсу – в листопаді. Пощастить трьом учасникам. Їхні проекти розмістять на спеціально створеній онлайн-платформі. Вона відкрита для потенційних інвесторів.


Вже 40 заявок надійшло на обласний конкурс стартапів «BEST INVEST»File Attachment Icon
ATTYNEG4.jpg