www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Майже 12 тисяч бійців підтримав Центр допомоги учасникам АТО, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Отримання землі, лікування, реабілітація та оздоровлення, освоєння нових професій. Щотижня до Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській ОДА звертається понад 100 людей. За майже півтора роки роботи тут вже підтримали майже 12 тисяч бійців та їх рідних. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Дніпропетровщина першою в Україні відкрила Центр допомоги учасникам АТО та їх родинам. Тут надають не лише консультації, а й практичну підтримку. Психологічна та фізична реабілітація, освоєння нових професій, оформлення земельних ділянок, отримання пільг – це далеко не повний список питань, з якими щодня звертаються до Центру. Щотижня тут приймають понад 100 людей, за майже півтора роки роботи підтримку отримали близько 12 тисяч військових та їх рідних», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

В Центрі бійцям підказують, як максимально швидко оформити земельну ділянку. На Дніпропетровщині землю вже отримали майже 3 тисячі бійців АТО. Ще 5 тисяч воїнів – у процесі оформлення документів.

Ще один з напрямків роботи - реабілітація бійців. У спеціальному реабілітаційному центрі, який відкрили у Дніпрі, пройшли лікування близько 700 військових. Оздоровилася в санаторіях України цьогоріч вже майже 1 тисяча бійців АТО з Дніпропетровщини. На реабілітацію до Литви у 2016-му відправили 22 хлопців.

Центр допомагає опанувати нові професії. Для демобілізованих організували безкоштовні курси програмування, англійської та водіння.

Музей АТО, фестиваль «Пісні, народжені в АТО» та диск з композиціями його лауреатів, бібліотека для бійців, спортивні змагання для демобілізованих та їх родин – Центр впроваджує безліч соціальних проектів.

«Ми вкладаємо в свою роботу душу. Хочемо, аби бійці відчували, що вдома на них чекають, тут їм підставлять плече. Це найменша подяка за подвиг хлопців», - поділилася координатор Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Наталя Шуліка.

Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА працює за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Чекають на бійців АТО та їх рідних і у 22 філіях Центру в містах та районах області.


Майже 12 тисяч бійців підтримав Центр допомоги учасникам АТОВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT82QFA.jpg