Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Реабілітація бійців, курси з англійської та програмування, квартири захисникам, перший в Україні пісенний фестиваль, унікальний Музей АТО. За майже два роки роботи Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА реалізував понад 40 соціальних проектів. Тут знайшли підтримку більше 12 тисяч військових.

«ДніпроОДА підтримує учасників АТО. Вони захистили нас – держава допомагає їм. До Центру допомоги бійцям АТО при ОДА звернулися понад 12 тисяч бійців та їхніх близьких. Тут реалізували понад 40 проектів. Хлопці проходять реабілітацію в санаторіях, на спортивних змаганнях, танцювальних майданчиках, творчих вечорах. На досягнутому не зупиняємося, попереду чимало нових планів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Перший в області реабілітаційний центр для учасників АТО відкрили у грудні 2015-го. Тут вже побували близько 1200 бійців. Протягом 18 днів бійці можуть отримати фізичну, психологічну та соціальну реабілітацію й медикаментозне лікування. Курс реабілітації безкоштовний.

За два роки на Дніпропетровщині ключі від власної квартири отримали понад 220 сімей АТОвців. Справити новосілля допомогла держава.

3,5 тисячі бійців АТО вже отримали земельні ділянки. Здебільшого, це наділи для особистого сільського господарства. Ще 5 тисяч військових оформлюють необхідні документи.

При ДніпроОДА працює «гаряча лінія» психологічної підтримки АТОвців. На неї звертаються не лише бійці, а й їхні рідні. Підтримують і допомагають впоратися із стресом троє кваліфікованих психологів. Загалом, вони прийняли понад 2,8 тисячі дзвінків.

Один із способів реабілітації демобілізованих – освітні програми. Їх учасниками стали сотні військових. Безкоштовні курси з англійської вже завершили 260 бійців. Створювати сайти навчилися понад 250 АТОвців. Набір в нові групи триває. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО.

Провели перший в Україні музичний фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Записали та презентували на великій київській сцені пісенний диск. Лауреати фесту уже відвідали з гастролями здесяток міст України. У травні 2017-го – стартує другий фестиваль.

Відкрили унікальний Музей АТО з вуличною та внутрішньою експозиціями. На виставці – понад 5 тисяч рідкісних експонатів. Всі вони розповідають про подвиг мешканців області, які захищали східні кордони країни. Відвідати музей можуть всі бажаючі.

Взяти участь у спортивних змаганнях, отримати путівку до санаторію, опанувати нову професію, одержати картку на безкоштовний проїзд у міжміському та приміському транспорті – спектр питань, які допомагають вирішити в Центрі допомоги учасникам АТО, широкий.

«Коли започаткували Центр, знали одне – маємо робити все необхідне аби допомогти кожному бійцю. Кожне звернення до Центру – окрема людська доля. Сьогодні думаємо не тільки про досягнення, а й про те, що можемо зробити в майбутньому», – наголосила координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка.

Центр допомоги воїнам АТО при ДніпроОДА відкрито у червні 2015 року. Він – перший в Україні. Досвід Дніпропетровщини перейняли усі регіони.

Центр знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.

26 березня 2015 року указом Президента України Валентина Резніченка призначили на посаду голови ДніпроОДА. Які проекти втілили на Дніпропетровщині за цей час, дізнавайтеся тут.


У реабілітаційному центрі оздоровилися майже 1200 бійців. АВАТАРКА


На Дніпропетровщині ключі від власної квартири отримали понад 220 родин АТОвців.


Освітні програми – один із способів реабілітації демобілізованих.


На Дніпропетровщині провели перший в Україні фестиваль "Пісні, народжені в АТО". Другий – цьогоріч.


Перший в Україні Музей АТО з вуличною....


та внутрішньою експозиціями.






File Attachment Icon
ATTZ5SWQ.jpg