www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 31 травня 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
В області працюють 17 опорних шкіл – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській області на базі кращих навчальних закладів уже створено 17 опорних шкіл із філіями. Вони допомагають забезпечити доступною якісною освітою дітей із сільської місцевості, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Останні десятиліття кількість учнів у сільських школах неухильно скорочувалася, навчальні заклади слабо укомплектовувалися, а кращі педагоги звільнялися. Саме опорні школи мають вирішити проблему та удосконалити освітній процес. Вони забезпечать якісною освітою дітей, які проживають далеко від міста. Наразі маємо в регіоні 17 опорних шкіл», – зазначив Валентин Резніченко.

Якій саме школі бути опорною, визначають місцева громада, депутати, вчителі та батьки. Навчатися у ній можуть учні середніх та старших класів.

В опорних школах створюють умови для комфортного навчання. У 2016-му почали ремонтувати класи, переоснащувати кабінети хімії, фізики й математики, приводити до ладу бібліотеки, спортзали та їдальні.

Опорні школи реконструюють і зовні. Цього року оновлять фасади, полагодять покрівлю, замінять вікна в навчальних закладах Криничанського, Межівського, Солонянського, Юр’ївського та Петриківського районів.

В опорних школах діти ходять на факультативи та відвідують гуртки.

Учнів із найвіддаленіших районів підвозять на уроки шкільні автобуси. В автопарку – 390 одиниць.

Кожна з опорних шкіл отримує субвенцію з обласного бюджету. За ці кошти купують нові меблі, спортінвентар, устаткування для мультимедійних класів.

На Дніпропетровщині в опорних школах та у філіях навчаються понад 11 тисяч дітей.


В області працюють 17 опорних шкіл

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTSF1BQ.jpg