www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Екскурсія в Апостолівському районному народному історико - краєзнавчому музеї для учнів з нагоди Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні
Версія для друку Написати листа
До відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (1939-1945рр.) в Апостолівському районному народному історико-краєзнавчому музеї 28 квітня 2015 року проведено екскурсії для учнів 1-2 класів групи подовженого дня Апостолівської ЗШ№3 І-ІІІ ступенів (вихователі Триленко Г.М. та Ліпінська Ю.П.) та учнів 6-7 класів (вчителі Мороз С.М. та Чепурко А.Л.) .

Діти ознайомились з суворими та незабутніми сторінками минулого нашого краю, з участю в боротьбі з нацизмом наших земляків: Шатохіна М.В., Шардуби В.В.,Федька Ф.О.,Ганночки І.В.,Волобоєвої Є.М., Лукаша Г.Т., Лисечка М.С., Юрченка І.М. і багатьох інших.
У наших серцях довічно житиме пам’ять про героїчний подвиг наших земляків,захисників рідної землі. Ми назавжди збережемо почуття поваги і вдячності тим,хто відстояв життя, свободу, любов і щасливе дитинство.


З.І.Хомич –завідувач Апостолівського районного народного історико - краєзнавчого музею

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор