www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 26 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Нарада керівників навчально-виховних закладів Апостолівського району
Версія для друку Написати листа
Відповідно до річного плану роботи відділу освіти Апостолівської райдержадміністрації на 2014-2015 рік у приміщенні районного відділу освіти 16 квітня 2015 року відбулась нарада керівників навчально-виховних закладів Апостолівського району.

    Одним із важливих напрямків сучасної української освіти є гуманітарний ,тому одне з особливих значень серед навчальних дисциплін гуманітарного циклу має література як мистецтво слова і спосіб формування загальної культури особистості , її моральних орієнтацій і цінностей. Методист відділу освіти Шаламай А.М. , вивчивши питання стану викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах, проаналізувала програмно-методичне забезпечення викладання предмету, кадрове забезпечення, результативність викладання предмету світової літератури у школах. Відзначила кращих вчителів району з викладання світової літератури - Олійник Н.В.( вчитель Апостолівської ЗШ №1), Бут Л.С. (вчитель Апостолівської ЗШ №1), Лукомець І.В.( вчитель Запорізької ЗШ). Зазначила, що вчителі району проводять уроки відповідно до навчальних програм та календарно-тематичних планів. Педагоги здійснюють розвиток в учнів особистісного літературного мислення, осмислення ролі літератури в житті людини.
    Методистом відділу освіти Новопольською Н.А. проаналізовано організацію роботи загальноосвітніх навчальних закладів по збереженню фондів шкільних бібліотек. Забезпечення підручниками учнів – це процес створення та поповнення фонду бібліотеки новими надходженнями. Це складний, безперервний і багатоаспектний процес, який залежить від внутрішніх, так і від зовнішніх умов: видавничої політики, цін на друковану продукцію, вартості посередницьких послуг, державних бюджетних асигнувань тощо. Тому більшість педагогічних колективів, учнів навчальних закладів з відповідальністю відносяться до збереження навчальних книг. У більшості шкіл ведеться постійний контроль за збереженням та охайним користуванням підручників.
    Про стан викладання української мови в першому, другому, третьому класі в світлі державного стандарту початкової освіти розповіла методист відділу освіти Бойко Л.М.
    За результатами наради, керівникам навчальних закладів рекомендовано тримати на контролі стан викладання світової літератури в середній та старшій школі, української мови в початковій ланці, систематично виховувати в учнів-користувачів відповідальність за взяту книгу та суворо дотримуватися правил користування бібліотекою.
Методист відділу освіти
райдержадміністрації
Н.А.НовопольськаВерсія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор